Аренда программ

МОБІЛЬНІСТЬ

Оренда 1С в хмарі - це можливість отримати онлайн доступ до програм 1С з будь-якої точки планети. Працюйте в 1С без обмежень!

НАДІЙНІСТЬ

Усі послуги організовані на надійному серверному устаткуванні від провідних виробників і обслуговуються кваліфікованими системними інженерами.

ФІНАНСОВА ВИГОДА

У вартість послуги вже включені: ліцензії на програми "1С", оновлення, резервне копіювання, технічне обслуговування.

ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

Інформація, що зберігається в дата-центре, захищена від несанкціонованого доступу. Безпека даних при передачі через Інтернет забезпечується використанням шифрування.

ПАКЕТИ ПОСЛУГ

Ви можете вибрати найбільш відповідний для Вашогобізнесу

250 грн.

В МЕСЯЦ

 • Кількість баз - 1
 • Резервне копіювання
 • Установка оновлень
 • Підключення до послуги IТС

500 грн.

В МЕСЯЦ

 • Кількість баз - 3
 • Резервне копіювання
 • Установка оновлень
 • Підключення до послуги IТС

750 грн.

В МЕСЯЦ

 • Кількість баз - необмежена
 • Резервне копіювання
 • Установка оновлень
 • Підключення до послуги IТС

ТОП ПИТАНЬ, ЩО ЧАСТО СТАВЛЯТЬСЯ

Наша служба підтримки завжди готова прийти надопомогу з будь-якого питання з нашої великоїкомпетенції. Телефон, скайп, електронна пошта, видаленепідключення – ось наші інструменти, найчастіше проблемуможна розв’язати видалено, що економить наш час і Вашізасоби.

Дата-центр(англ. data center – центр обробки даних) – цесучасний високонадійний технічний майданчик, длярозміщення серверного і мережевого устаткування іпідключення абонентів до каналів мережі Інтернет.
Дата-центр має сучасні системи захисту і відвертаннянесанкціонованого доступу як у будівлю, так і в сервернеприміщення. Кожне приміщення дата-центра обладнанесистемою контролю і обліку доступу по магнітних картах, відеокамерами і датчиками пожежної сигналізації.

Ви можете отримати безкоштовний ознайомлювальнийдоступ, який дозволить побачити базовий функціоналтестових баз, пройшовши по посиланню і натиснувши накнопку “Почати працювати з 1С безкоштовно 30 днів”. Скористайтеся “Інструкціями для підключення до програми 1С” для того, щоб правильно підключити демонстраційнийдоступ, що дозволяє оцінити якість використовуваногоінтернет-з’єднання.

Ми не обмежуємо кількість інформаційних баз. Проте, існує обмеження на розмір дискового простору, доступного Вам для розміщення баз даних. Квотадоступного дискового простору визначається з розрахунку 1ГБ на робоче місце. Наприклад, якщо ваш тарифнийплан включає три робочі місця, то для розміщенняінформаційних баз вам доступно 3ГБ дискового простору.

При розрахунку не враховується дисковий простір, щовиділяється для зберігання резервних копій ваших базданих. Резервне копіювання відбувається автоматично івключене у вартість наших послуг. Дисковий простір, необхідний для зберігання резервних копій, виділяєтьсяна додаток до розрахункового і не впливає на доступнийвам для роботи

Клієнтам надається повний доступ до 1С, у тому числі і доконфігуратора. У Вас є повна свобода здійснювати будь-які дії з конфігурацією, настроюючи її під себе. Для цьогоможна притягати своїх фахівців, наших фахівців абоскористатися послугами сторонніх фірм 1С :Франчайзи.

Workflow Optimization is a cross platform message optimization app for all devices. Contact Us

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

"Програма чудово підходить для нашого підприємства. Завжди є можливість підключитися до 1С у будь-якому місці без прив'язки до офісу. При виникненні проблем в роботі програми, фахівці реагують оперативно".
Hilary Leigh
Developer
"У міру залучення нових клієнтів, в конфігурації знадобилося зробити додаткові зміни. У програму додали нові друкарські форми і додатки до них... ........................... ".
Hall Read
Designer
"Для мене сервіс оренди "1С Бухгалтерія " в хмарі - оптимальний варіант. Я більше не вникаю в технічні аспекти, а займаюся тільки своєю справою. Спасибі за партнерство! "
Quintin Angus
Designer
"На даний момент ми користуємося програмою 1С в зв'язці з сервісом для подання звітності 1С-Звит. Усі звіти вивантажуються без проблем, розшифровка показників звітів робиться прямо в програмі 1С".
Jillie Tempest
Developer